8 najčastejších otázok

8 najčastejších otázok

Tu nájdete odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa vašich hál. Ak predsa len nenachádzate odpoveď na svoju otázku, neváhajte nás kontaktovať.

• Akú životnosť má technická textília?

Textília je dodávaná od nemeckého výrobcu HEYTEX alebo belgického výrobcu SIOEN COATING. Životnosť textílie sa odvíja od mnohých faktorov, ako sú UV žiarenie, klimatické podmienky, mechanické vplyvy a ďalšie. Počas obdobia pôsobenia spoločnosti POLAK CZ sme textíliu na hale nemenili. Ďalšie informácie nájdete na stránke Technické parametre – Typy opláštenia.

• Čo keď sa textília na hale pretrhne alebo inak poškodí?

Textíliu je možné opraviť jednoduchým spôsobom, a to zvarom horúcim vzduchom.

• Môže sa textília na hale uvoľniť pôsobením vetra?

Pôsobením vetra a klimatických podmienok môže dôjsť k miernemu povoleniu textílie. Ak je dodržaná jednoduchá údržba a odporúčané prehliadky, k uvoľneniu textílie nedochádza. Pri odovzdaní haly dostanete návod na údržbu a všetky potrebné informácie.

• Potrebuje montovaná hala základy?

Každá hala potrebuje nejaký základ, možností je však viac. Potrebné informácie nájdete na stránke Technické parametre – Stavba haly.

• Potrebujem stavebné povolenie?

Vo väčšine prípadov áno, ale sú aj výnimky, keď stavebné povolenie nie je potrebné. Viac informácií nájdete na stránke Technické parametre – Stavebné povolenie.

• Aká je cena montovanej haly?

Vzhľadom na to, že vyrábame haly na zákazku, má každá hala iné parametre a iné určenie. Preto dopredu, bez ďalších informácií, nie je možné určiť cenu haly. Radi vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku. Vyplňte nezáväzný Dopytový formulár a my sa vám ozveme.

• Akú má montovaná hala odolnosť voči snehu a vetru?

Každá hala je navrhnutá podľa snehového a veterného zaťaženia v danej lokalite a podporená výpočtom statického zaťaženia. Viac informácií o snehovej a veternej lokalite nájdete na stránke Technické parametre – Základné parametre.

• Je možné si montovanú halu prenajať?

Prenájom hál neumožňujeme. Haly sa vyrábajú na zákazku a každá je realizovaná podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka.

Ďalšie články z nášho blogu o halách

Prejsť na blog
Má vaše dieťa talent na motoristický šport? Vyskúšajte si to v športovej hale PRAGA ARENA.

Má vaše dieťa talent na motoristický šport? Vyskúšajte si to v športovej hale PRAGA ARENA.

Hovoria doma deti často o tom, že by raz chceli byť ako pretekári Jan Kopecký alebo napríklad Martin Prokop? Vezmite ich za slovo. Vyskúšajte s nimi motokáry v najmodernejšom a najväčšom špeciálnom areáli v Českej republike. Každú nedeľu v športovej hale Praga Arena s profesionálmi a profesionálne – v Karting Academy.

Prečítať si článok
Príbytok, nábytok, ...dobytok! Ako ustajniť hospodárske zvieratá v ekologickom poľnohospodárstve

Príbytok, nábytok, ...dobytok! Ako ustajniť hospodárske zvieratá v ekologickom poľnohospodárstve

Nie je bio, ako bio. Ekologické poľnohospodárstvo je definované mnohými pravidlami, ktoré určujú zloženie a pôvod krmiva, zásady zdravotnej starostlivosti o dobytok, celkovú ekologickú udržateľnosť farmy a v neposlednom rade aj spôsob ustajnenia zvierat. A práve tomu sa v článku pozrieme na zúbok, teda v našom prípade skôr na paznecht.

Prečítať si článok
Česká republika ako sklad a montážny závod Európy? Prefabrikované haly namiesto polí.

Česká republika ako sklad a montážny závod Európy? Prefabrikované haly namiesto polí.

Česká republika je známa ako srdce Európy. Je však aj jednou z hlavných tepien a bránou do strednej Európy. Jej geografická poloha evidentne ovplyvňuje aj pozíciu v priemysle. Je to už 30 rokov od zamatovej revolúcie v roku 1989, ktorej hlavným cieľom bolo vyrovnať sa európskym krajinám. Obrovské rozdiely sa iste rapídne znížili, ale aj tak sa Česi stále pokladajú za tak trochu chudobných príbuzných.

Prečítať si článok
Predchádzajúci Nasledujúce
Nezáväzný dopyt