Jazdiarne

Jazdiarne

Či už vlastníte celú farmu, alebo ste iba vášnivým chovateľom koní, bez ustajnenia, skladov a jazdeckej haly sa zrejme nezaobídete.

Jazdiarne a ustajnenie

Chov a výcvik koní vyžadujú špeciálne upravené priestory, na čo sú montované haly ľahko prispôsobiteľné. Či už vlastníte celú farmu, alebo ste iba vášnivým chovateľom, bez ustajnenia, skladov a jazdeckej haly sa zrejme nezaobídete. Výstavby stajní na mieru vašim potrebám aj potrebám koní, kruhové haly na výcvik, ale aj veľké haly na usporadúvanie pretekov a súťaží – to všetko môžu byť montované haly. Pozdĺžne steny haly sú ideálne pre tribúny, nájde sa priestor na uloženie náčinia a prekážok a napríklad drevené obloženie môže hale dodať prírodný a štýlový vzhľad.

  1. Stabilná konštrukcia a kvalitné opláštenie
  2. Konštrukcia umožňuje aj kruhové vyhotovenie alebo iný tvar
  3. Pevné zábrany/mantinely, tribúny
  4. Široká škála doplnkov

Stabilná konštrukcia a kvalitné opláštenie

Konštrukcia je odolná voči vonkajším vplyvom. Ľahké oceľové konštrukcie sú tvorené priehradovými rámami, vzájomne prepojenými v danej modulovej vzdialenosti. V prípade ťažkej konštrukcie je nosný skelet vo väčšine prípadov realizovaný z plnostenných oceľových valcovaných profilov, prípadne ich kombináciou s obdĺžnikovými profilmi. Podrobnejšie informácie o konštrukcii montovanej haly nájdete tu.

Opláštenie montovanej haly je možné zvoliť z viacerých variantov – PVC technická textília, trapézový plech, sendvičové panely alebo drevené obloženie. Všetko potrebné o opláštení montovanej haly tu.

Sklady krmiva a náčinia

S chovom koní je spojené veľké množstvo na to nutných náležitostí od zaistenia krmiva a čistej podstielky po jazdecké vybavenie a ďalšie potreby. Pri ich uskladnení v suchu môže skvele pomôcť montovaná hala. Modularita a prispôsobenie haly priestoru umožní využiť každý voľný centimeter za takmer nulové náklady na prevádzku.

  • rôzne typy konštrukcie montovanej haly
  • kvalitné opláštenie v niekoľkých variantoch
  • stavba haly na existujúcom povrchu
  • rýchla montáž a možnosť demontáže

Potrebujete poradiť?

Realizované haly

Nezáväzný dopyt