Poľnohospodárske haly

Poľnohospodárske haly

Haly s oceľovou konštrukciou môžu byť perfektným riešením pre ustajnenie zvierat, uskladnenie krmiva a materiálu, dielne alebo ako zastrešenie strojov a silážnych žľabov.

Skladové haly a ustajnenie zvierat

Haly s oceľovou konštrukciou môžu byť perfektným riešením pre chov dobytka, hydiny, prasiat a ďalších poľnohospodárskych zvierat. Výstavba montovanej haly je rýchlym a napriek tomu kvalitným a odolným riešením vo všetkých poveternostných podmienkach. Vnútri haly je možné mať akékoľvek podložie a pevnými zábranami je možné vytvoriť jednotlivé koterce. Dostatok vzduchu a svetla zaistí svetlopriepustná PVC technická textília doplnená napríklad o sieťovinu miesto okien a posuvné vráta či otvorené čelo haly. Konštrukciu s opláštením môžete zvoliť aj pre prípad výstavby prístreška na pastvine ako vhodného úkrytu pre zvieratá alebo na uskladnenie sena a úrody.

  1. Stabilná konštrukcia a kvalitné opláštenie
  2. Široké možnosti využitia v poľnohospodárstve – sklady, ustajnenie a iné
  3. Rýchla montáž a možnosť demontáže
  4. Zastrešenie už existujúcich objektov, napríklad silážnych žľabov

Stabilná konštrukcia a kvalitné opláštenie

Konštrukcia je odolná voči vonkajším vplyvom. Ľahké oceľové konštrukcie sú tvorené priehradovými rámami, vzájomne prepojenými v danej modulovej vzdialenosti. V prípade ťažkej konštrukcie je nosný skelet vo väčšine prípadov realizovaný z plnostenných oceľových valcovaných profilov, prípadne ich kombináciou s obdĺžnikovými profilmi. Podrobnejšie informácie o konštrukcii montovanej haly nájdete tu.

Opláštenie montovanej haly je možné zvoliť z viacerých variantov – PVC technická textília, trapézový plech, sendvičové panely alebo drevené obloženie. Všetko potrebné o opláštení montovanej haly tu.

Dielne, zastrešenie strojov a silážne žľaby

Pred nepriazňou počasia je dôležité chrániť nielen zozbieranú úrodu a seno, ale aj poľnohospodársku techniku. Montované haly môžu poskytnúť priestor na zastrešenie poľnohospodárskych strojov, ale aj pre dielne na ich opravu a servis alebo zázemie pre pracovníkov. Zaujímavé a ekonomicky výhodné riešenie predstavuje napríklad zastrešenie existujúcej silážnej jamy, ktorá vďaka tomu nájde uplatnenie na ďalšie desiatky rokov.

Už realizované poľnohospodárske stavby si môžete prezrieť tu.

  • rôzne typy konštrukcie montovanej haly
  • kvalitné opláštenie v niekoľkých variantoch
  • stavba haly na existujúcom povrchu
  • široké možnosti doplnkov pre montovanú halu

Potrebujete poradiť?

Realizované haly

Nezáväzný dopyt