Hangáre

Hangáre

Za hangár je možné označiť aj garáž pre väčšie či menšie stroje alebo dopravné prostriedky. Je vhodný tak pre veľké letecké a priemyselné spoločnosti, ako aj pre súkromné osoby.

Hangáre

Samostatnou a nezanedbateľnou kapitolou v rámci montovaných hál sú hangáre či už ako garáž pre malé športové lietadlo, loď, helikoptéru, či iný veľký stroj. Vďaka ľahkej konštrukcii a ľahkej montáži je možné hangár presúvať podľa potreby alebo ho využiť iba sezónne. Rôzne riešenia umožňujú napríklad garážovať vrtuľník bez zloženia listov rotora. Hangáre môžu slúžiť v leteckom priemysle, ale aj súkromným osobám.

  1. Stabilná konštrukcia a kvalitné opláštenie
  2. Prispôsobenie konštrukcie podľa potreby
  3. Odolnosť hangáru voči vonkajším vplyvom
  4. Široká škála doplnkov

Stabilná konštrukcia a kvalitné opláštenie

Konštrukcia je odolná voči vonkajším vplyvom. Ľahké oceľové konštrukcie sú tvorené priehradovými rámami, vzájomne prepojenými v danej modulovej vzdialenosti. V prípade ťažkej konštrukcie je nosný skelet vo väčšine prípadov realizovaný z plnostenných oceľových valcovaných profilov, prípadne ich kombináciou s obdĺžnikovými profilmi. Podrobnejšie informácie o konštrukcii montovanej haly nájdete tu.

Opláštenie montovanej haly je možné zvoliť z viacerých variantov – PVC technická textília, trapézový plech, sendvičové panely alebo drevené obloženie. Všetko potrebné o opláštení montovanej haly tu.

Zastrešenie plochy, garáž

Za hangár je možné označiť aj garáž pre väčšie či menšie stroje alebo dopravné prostriedky. Je tak vhodný pre veľké letecké a priemyselné spoločnosti, ako aj pre súkromné osoby, ktoré vlastnia napríklad loď, malé športové lietadlo alebo poľnohospodársky či priemyselný stroj. S cieľom maximalizovať komfort sa často využívajú posuvné vráta cez celú šírku hangára alebo jednoducho zhŕňacie opláštenie, aby sa absolútne využil priestor a čo najľahšie manipulovalo s garážovaným prostriedkom.

  • rôzne typy konštrukcie montovanej haly
  • kvalitné opláštenie v niekoľkých variantoch
  • stavba haly na existujúcom povrchu
  • rýchla montáž a možnosť demontáže

Potrebujete poradiť?

Realizované haly

Nezáväzný dopyt