Česká výroba párty stanov - precízne az kvalitných materiálov

Česká výroba párty stanov - precízne az kvalitných materiálov

Počasie neovplyvníte, byť pripravení na všetko ale môžete. Preto sú párty stany tak obľúbené. Výroba párty stanov má u nás už viac ako 20ročnú tradíciu. Zverte výrobu do rúk odborníkov, máme doslova „zlaté české ručičky“. Presvedčte sa.

Párty stany sú skvelým riešením pre udalosti a akcie, ktoré vyžadujú rýchle a flexibilné zastrešenie priestoru. Hliníková konštrukcia párty stanov zaisťuje pevnosť a odolnosť stanu voči nepriaznivému počasiu, zároveň je vo veľmi ľahké ich podľa potreby postaviť, ale aj demontovať. 

S výrobou stanov a hál rôznych konštrukcií a veľkostí máme viac ako 30 rokov skúseností, preto si môžete byť istí, že o nich vieme všetko. Dokážeme vám navrhnúť konštrukciu úplne na mieru, nie sme limitovaní pevne danými rozmermi a typmi. Vyrobíme vám stan, ktorý potrebujete.

Pracujeme s najkvalitnejšími materiálmi a najmodernejšími technológiami. Vďaka nim sú párty stany v prvotriednej kvalite, za ktorú ručíme.

Chcem spracovať návrh párty stanu

Párty stany výroba POLAK CZ

Výroba párty stanov v Detrichove - český výrobok, česká kvalita

Párty stany vyrábame v moderných areáloch v regióne Svitavska už od roku 1991 a vyvážame ich do desiatok krajín sveta. Využívame na to najmodernejšie technológie vrátane robotizácie. 

Termín dodania je u nás do 4 týždňov, čo určite oceníte.

 

Česká výroba párty stanov

Aké sú výhody párty stanov od POLAK SK:

  1. Profesionálne školenia na montáž: Naši zamestnanci sú samozrejme odborne vyškolení a majú dlhodobé skúsenosti s montážou párty stanov, to ale nestačí. Pre správnu a bezpečnú montáž vyškolíme pri dodaní stanu aj vás alebo vašich zamestnancov. Povieme vám, ako na to, krok po kroku spoločne stan postavíme a ukážeme vám osvedčené tipy – čo zaručuje rýchlu a bezpečnú inštaláciu.
  2. Výroba podľa certifikácie a normy: Všetky párty stany sú vyrábané s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Každá konštrukcia je v súlade s najnovšími certifikáciami a normami. Umožní vám to využívať stany nielen pre súkromné, ale aj verejné akcie (stany je možné poistiť).
  3. Dôkladné ukotvenie: Zaistíme, aby ste boli poučení o tom, ako párty stan riadne ukotviť, aby odolal veterným podmienkam a poskytoval stabilný priestor pre vašu akciu. Kotviace prvky sú súčasťou výrobku.
  4. Nehorľavé plachty: PVC plachty našich stanov sú vyrobené z nehorľavého materiálu, čo zvyšuje ich bezpečnosť a minimalizuje riziko požiaru.
  5. Mobilná konštrukcia: Párty stany sú navrhnuté pre jednoduchú montáž aj demontáž, čo umožňuje rýchle prispôsobenie a premiestnenie.
  6. Zohľadnenie snehového zaťaženia: Konštrukcia našich stanov je navrhnutá tak, aby vydržala snehové zaťaženie. Stabilná a odolná konštrukcia je dôležitá nielen pre zimné akcie, ale aj cez ve
  7. Farebné prispôsobenie a potlač: Ponúkame širokú škálu farieb a možnosť potlače plachiet podľa vašich požiadaviek, čo umožňuje prispôsobiť stan vášmu vizuálnemu štýlu a brandingovým potrebám.
  8. Plný zákaznícky servis: Predajom stanu naša spolupráca nekončí. Potrebujete poradiť s jednotlivými krokmi pri montáži/demontáži, alebo vyriešiť poškodenie plachty, ku ktorému v dôsledku neopatrného zaobchádzania došlo? Máte od nás kompletný záručný aj pozáručný servis vrátane odborného poradenstva. Kedykoľvek.

Párty stan pre verejné akcie

Párty stany zaistia, že vaše plánované udalosti budú mať kryté zázemie a ani počasie ich neohrozí. Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku alebo konzultáciu, neváhajte nás kontaktovať.

Ďalšie články z nášho blogu o halách

Prejsť na blog
Má vaše dieťa talent na motoristický šport? Vyskúšajte si to v športovej hale PRAGA ARENA.

Má vaše dieťa talent na motoristický šport? Vyskúšajte si to v športovej hale PRAGA ARENA.

Hovoria doma deti často o tom, že by raz chceli byť ako pretekári Jan Kopecký alebo napríklad Martin Prokop? Vezmite ich za slovo. Vyskúšajte s nimi motokáry v najmodernejšom a najväčšom špeciálnom areáli v Českej republike. Každú nedeľu v športovej hale Praga Arena s profesionálmi a profesionálne – v Karting Academy.

Prečítať si článok
Príbytok, nábytok, ...dobytok! Ako ustajniť hospodárske zvieratá v ekologickom poľnohospodárstve

Príbytok, nábytok, ...dobytok! Ako ustajniť hospodárske zvieratá v ekologickom poľnohospodárstve

Nie je bio, ako bio. Ekologické poľnohospodárstvo je definované mnohými pravidlami, ktoré určujú zloženie a pôvod krmiva, zásady zdravotnej starostlivosti o dobytok, celkovú ekologickú udržateľnosť farmy a v neposlednom rade aj spôsob ustajnenia zvierat. A práve tomu sa v článku pozrieme na zúbok, teda v našom prípade skôr na paznecht.

Prečítať si článok
Česká republika ako sklad a montážny závod Európy? Prefabrikované haly namiesto polí.

Česká republika ako sklad a montážny závod Európy? Prefabrikované haly namiesto polí.

Česká republika je známa ako srdce Európy. Je však aj jednou z hlavných tepien a bránou do strednej Európy. Jej geografická poloha evidentne ovplyvňuje aj pozíciu v priemysle. Je to už 30 rokov od zamatovej revolúcie v roku 1989, ktorej hlavným cieľom bolo vyrovnať sa európskym krajinám. Obrovské rozdiely sa iste rapídne znížili, ale aj tak sa Česi stále pokladajú za tak trochu chudobných príbuzných.

Prečítať si článok
Predchádzajúci Nasledujúce
Nezáväzný dopyt