Veľkostany / veľkokapacitné stany

Či už hľadáte veľkostany, stanové haly alebo veľkokapacitné stany, naše produkty ponúkajú bezpečnosť, certifikáciu a flexibilitu, ktorú potrebujete pre vaše udalosti či prevádzky. Získate nielen kvalitný produkt, ale aj podporu a školenia od profesionálov. Nechajte výrobu stanu na nás, vytvoríme ho presne podľa vašich potrieb.

Rozdiel medzi veľkostanmi, stanovými halami a veľkokapacitnými stanmi: Je vôbec nejaký?


V oblasti vonkajšieho zastrešenia na rôzne účely sa stretávame s odlišnými pojmami: veľkostany, stanové haly, veľkokapacitné stany. Ale skúsme sa na to pozrieť bližšie. Aký je rozdiel, pokiaľ vôbec existuje?

Odpoveď znie: neexistuje.

Či už sa budeme baviť o ktoromkoľvek z týchto pojmov, ide stále o to isté. O veľký stan s plachtovou strechou, pri ktorom nezohľadňujeme snehové zaťaženie.

Veľkany - certifikácia a bezpečnosť


Potrebujete stan využívať na organizovanie svadieb? Je stan plánovanou investíciou obce na zastrešenie priestorov na rôzne verejné, kultúrne či spoločenské akcie? Chcete stan postaviť v blízkosti reštaurácie a rozšíriť tak priestory pre firemné akcie?

Vyrábame stany s certifikáciou pre verejné prevádzkovanie. Vďaka tomu je možné stan aj poistiť a predchádzať tak nepríjemnostiam, ktoré vďaka počasiu môžu nastať.

Poznáme aj príklady, kedy sa napríklad obec namiesto investície do kvalitného stanu na desiatky rokov rozhodne pre lacný párty stan cez kúpený cez e-shop, a je potrebné mať na pamäti niekoľko vecí. Áno, nejde o tak vysokú počiatočnú investíciu, ale je to stan, ktorý nie je určený na verejné prevádzkovanie a môže s tým byť problém. Vetru a dažďu človek nerozkáže a je vždy lepšie s týmto počítať, než byť potom nemilo prekvapený.

Stan vám nielen vyrobíme, ale vždy vás aj preškolíme


Pri zakúpení stanu od nás získate nielen kvalitný produkt, ale aj školenia a podporu v inštalácii. Naši zamestnanci sú plne vyškolení a oprávnení inštalovať konštrukcie plachtových veľkokapacitných stanov, čo zaisťuje 100% bezpečnosť a spoľahlivosť. A rovnako tak budete aj vy.

Pri dodaní a prvej inštalácii preškolíme aj vás a vašich zamestnancov. Budete presne vedieť, ako a čo postaviť aj ako sa o stan starať. Tým získate oprávnenie konštrukcie stavať av prípade problémov ste tým krytí.

Bezpečné, rýchle a funkčné riešenie, ktoré slúži roky


Naše konštrukcie stanov sú navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť a funkčnosť. Dodávame ich s kompletným vybavením, vrátane kotviacich prvkov pre stabilnú inštaláciu. Pokiaľ ide o personalizáciu, máte pri výrobe stanu široké možnosti - farebnosť na prianie, vrátane akejkoľvek potlače i vybavenia oknami (myslené priehľadnými fóliami, ktoré pôsobia ako okná).

Termín dodania je u nás do štyroch týždňov, čo zaisťuje rýchlu reakciu na vaše individuálne potreby.

Prečo haly od nás?

Viac o halách
 • Prečo haly od nás?

  Oboru montovaných hál sa venujeme od roku 1999
 • Používame moderné technológie

  Neustále vyvíjíme nové postupy
 • Vysoká kvalita a životnosť

  Naše montované haly stoja bez problémov aj za 20 rokov
 • Zaručená odolnosť kdekoľvek na svete

  Naše haly vydržia piesok v Afganistane aj sneh v Rusku
 • Štandardizované aj na kľúč

  Naše haly vieme prispôsobiť požiadavkám.
 • Doplnkové vybavenie hál

  Umelým osvetlením a zateplením to len začíná
Nezáväzný dopyt